KONST / Litografier / Träsnitt 5737750
*
nr 573 7750
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Svenolov Ehrén (1927-2004), Slussen, -62, 30 x 55
Svenolov Ehrén, född 1927 i Stockholm, död 2004, svensk målare, grafiker och tecknare.
Följerätt
Utrop:
100 kr
Såld:
250 kr
Sista tid för bud online:
måndag 30 mars 2009
kl 17:08:42
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
28/3 09:49:19
1
100 kr
30/3 11:32:36
2
150 kr
30/3 13:39:35
1
200 kr
30/3 14:01:43
2
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
Svenolov Ehrén
Svenolov Ehrén, född 1927 i Stockholm, död 2004, svensk målare, grafiker och tecknare.
Läs mer om Svenolov Ehrén
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: grafik linoleumsnitt litografier slussen slussenmotiv stockholm stockholmiana stockholmsmotiv svenolov ehrén svensk konstnär sverige södermalm södermalmsmotiv träsnitt
-
5007 Träsnitt
Svenolov Ehrén (1927-2004), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
imorgon
6 maj kl 19:13
-
5009 Träsnitt
Svenolov Ehrén (1927-2004), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
imorgon
6 maj kl 19:15
-
5008 Träsnitt
Svenolov Ehrén (1927-2004), Sverige. Signerad, num..//
Aktuellt bud: 250 kr
Auktionen avslutas
imorgon
6 maj kl 19:14
*
Svenolov Ehrén
Svenolov Ehrén, född 1927 i Stockholm, död 2004, svensk målare, grafiker och tecknare.
Läs mer om Svenolov Ehrén
nr 573 7750
Svenolov Ehrén
(1927-2004), Sverige
Träsnitt, Svenolov Ehrén (1927-2004), Slussen, -62, 30 x 55
Svenolov Ehrén, född 1927 i Stockholm, död 2004, svensk målare, grafiker och tecknare.
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 100 kr |
Såld: | 250 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 30 mars 2009 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
28/3 09:49:19 | 1 | 100 kr |
30/3 11:32:36 | 2 | 150 kr |
30/3 13:39:35 | 1 | 200 kr |
30/3 14:01:43 | 2 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
Svenolov Ehrén
Svenolov Ehrén, född 1927 i Stockholm, död 2004, svensk mÃ¥lare, grafiker och tecknare.Läs mer om Svenolov Ehrén
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: grafik linoleumsnitt litografier slussen slussenmotiv stockholm stockholmiana stockholmsmotiv svenolov ehrén svensk konstnär sverige södermalm södermalmsmotiv träsnitt
-
5007 Träsnitt
Svenolov Ehrén (1927-2004), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
imorgon
6 maj kl 19:13 -
5009 Träsnitt
Svenolov Ehrén (1927-2004), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
imorgon
6 maj kl 19:15 -
5008 Träsnitt
Svenolov Ehrén (1927-2004), Sverige. Signerad, num..//
Aktuellt bud: 250 kr
Auktionen avslutas
imorgon
6 maj kl 19:14